Açık Parfüm Bayiliği

Aramıza Katılın!

Rekor büyümeye imza atan BENZ PERFUME şimdi de Bayilik veriyor! Sizde Ailemizin bir parçası olmak isterseniz bizimle iletişime geçmenizden memnuniyet duyarız.

Açık Parfüm Bayilik Başvuru Formu

Düşük Maliyetlere Kendi İşiniz Olsun!

Benz Perfume, tüm açık parfüm bayilik anlaşmaşma ve fiyatlandırmalarında piyasanın en iyi fiyatlarını vermektedir. Bunun başlıca sebebi kendi işini kurmak, işletmesini açmak ve yönetmek isteyen girişimci ve yatırımcılara destek olmaktır.

Açık parfüm bayilik fiyatlarımızı detaylı şekilde öğrenmek için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ya da form doldurarak sizleri aramamızı sağlayabilirsiniz. Kısa süreliğine bayilik anlaşmalarımızdaki fiyat ve promosyon avantajlarını kaçırmamak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Birbirinden eşsiz tasarım ve konseptlerimiz ile açık parfüm satışında fark oluşturuyoruz. Açılışımızdan kısa bir süre sonra rekor büyüme gerçekleştiren BENZ PERFUME ailesinde sizleri görmek için sabırsızlanıyoruz!

Günden güne büyüyen BENZ PERFUME açık parfüm bayiliği ile bayilerimize birçok avantaj sunuyoruz. Bunların en başında kendi işletmesini açmak isteyenler için gerekli tüm çalışma ve işleyişleri gerçekleştiriyor, sizlere kısa sürede anahtar teslim işletmenizi teslim ediyoruz.

Açık Parfüm Bayilik Avantajları

Benz Perfume açık parfüm bayilik avantajları saymakla bitmiyor.

  • İsim bedeli ödemezsiniz,
  • Marka reklam bedeli talep edilmez,
  • Tüm konseptiniz tarafımızdan gerçekleştirilir,
  • Anahtar teslim işletme sahibi olursunuz,
  • Kalitesi ve memnuniyeti yüksek ürünlere sahip olursunuz,
  • Geniş envanter ile ürün tedariği ile ilgili sorun yaşamazsınız,
  • Bayi açılış desteği alırsınız.
  • Bu ve daha birçok avantaja sahip olabilirsiniz.

250’den fazla parfüm çeşitliliği, 8 farklı ürün çeşidi ile yüksek kâr marjı bırakan ürünlerin satışını gerçekleştirerek kısa sürede yüksek cirolar elde edebilir, karlılığınızı arttırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bayilik formumuzu doldurmak ve bizimle iletişim geçmek.

Gelişmiş Envanter Sistemi ile Sorunsuz Stok

Profesyonel ekibimiz ve gelişmiş otomatasyon yazılımlarımız ile akıllı envanter sistemine sahibiz. Bayilerimiz için düşük stok problemini ortadan kaldırıyor ve sürekli güncel stoklarımız ile istediğiniz koddaki ürünleri anlaşmalı lojistik ekibimiz ile en kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz.  Bu sayede düşük ve bitmiş stok problemlerinin önüne geçiyor, sürekli ürün sirkülasyonu sağlıyoruz.

En İyi Açık Parfüm Markası